Connect with us

Múzsa

Átadták az Arany Medál díjakat

Az életműdíjat Tordai Teri, Kossuth-díjas színművésznek ítélték oda.

Published

on

Tordai Teri. Fotó: Szilasi Katalin
Advanced Ads
Advanced Ads

Gubás Gabi, Molnár Áron és Gombó Viola Lotti színművészek, Herendi Gábor filmrendező, valamint Tisza Kata író nyerte el idén az Arany Medál díjat, amelyet hétfőn adtak át a Budapesten, a Bethlen Téri Színházban.

Az életműdíjat Tordai Teri, Kossuth-díjas színművésznek ítélték oda.

A díjat Navarrai Mészáros Márton újságíró, szerkesztő alapította 2008-ban – olvasható a szervezők MTI-hez eljuttatott közleményében.

Tisza Kata, az év írója, Gubás Gabi az év színésznője, Molnár Áron szabadfoglalkozású színművész az év színésze díjat nyerte el. 

Herendi Gábornak az év filmrendezőjének, Gombó Viola Lotti színművésznek a legígéretesebb fiatal tehetségnek járó elismerést ítéltélték oda.

A 13. alkalommal megrendezett díjátadón a szervezők közlése szerint Orbán Bori sanzonénekesnő és Pánczél Kristóf zongoraművész léptek fel. Az esemény háziasszonya Juhász Anna irodalmár, kulturális menedzser volt.

(MTI)

1 Comment

Facebook

Advanced Ads

Sportnaptár

  • Marokkó – Spanyolország

    kedd, 6 december  16:00 DU. - 18:00 DU.

  • Fejér-B.Á.L. Veszprém - Tatran Presov, férfi kézilabda Európa-liga

    kedd, 6 december  17:00 DU. - 19:00 DU.

  • FTC-Telekom – Gyergyói HK

    kedd, 6 december  18:30 DU. - 20:30 DU.

  • Ferencváros-Valur Reykjavík, férfi kézilabda Európa-liga

    kedd, 6 december  18:45 DU. - 20:45 DU.

  • Portugália-Svájc

    kedd, 6 december  20:00 DU. - 22:00 DU.

  • Alpla HC Hard-Balatonfüred, férfi kézilabda Európa-liga

    kedd, 6 december  20:45 DU. - 22:45 DU.

  • Pick Szeged – Lomze Industria Kielce, férfi kézilabda BL

    szerda, 7 december  18:45 DU. - 20:45 DU.

  • Telekom Veszprém – Orlen Wisla Plock

    csütörtök, 8 december  18:45 DU. - 20:45 DU.

  • Horvátország – Brazília

    péntek, 9 december  16:00 DU. - 18:00 DU.

  • Corona Brașov – SC Csíkszereda

    péntek, 9 december  17:30 DU. - 19:30 DU.

  • Genesys-OSC-Újbuda - Endo Plus Service-Honvéd, férfi vízilabda Magyar Kupa, elődöntő

    péntek, 9 december  18:00 DU. - 19:30 DU.

  • DVTK Jegesmedvék – DEAC

    péntek, 9 december  18:30 DU. - 20:30 DU.

  • Dunaújvárosi Acélbikák – FTC-Telekom

    péntek, 9 december  18:30 DU. - 20:30 DU.

  • Budapest JAHC – UTE

    péntek, 9 december  18:40 DU. - 20:40 DU.

  • A-Híd-VasasPlaket - FTC-Telekom, férfi vízilabda Magyar Kupa, elődöntő

    péntek, 9 december  20:00 DU. - 21:30 DU.

  • Hollandia – Argentína

    péntek, 9 december  20:00 DU. - 22:00 DU.

TOP