Connect with us

Kép/Mese

Hétvégi “programajánló”

A programajánló ezúttal egy különlegességre hívja fel a figyelmet

Published

on

programajánló
Advanced Ads
Advanced Ads

Semjén Zsolt nemzeti fővadász teljes gőzzel készül a versenyre, sőt, az éjszaka törvényjavaslatot is benyújtott a Parlamentnek, mely szerint a versenyzők vágta közben kilőhetik a vetélytársak lovait, izgalmasabbá téve így a küzdelmet.

Lovak:

“Minden nevező lovas bármilyen fajtájú és nemű, 5 éves (születési év: 2016.) vagy idősebb lóval részt vehet, kivéve az ismeretlen származású, valamint argentin póló póni, angol telivér, verseny félvér fajtájú vagy genetikailag oda sorolható lovakat. Az angol telivér és az ismeretlen származás együttesen nem haladhatja meg a 75%-ot (A származási lapokat a 2. ősi sorig, azaz a nagyszülőkig vizsgáljuk). ” (Vágta-szabályzat)

A programajánló mindenkit felhív, hogy jöjjön ki! Névsorolvasás lesz!

Tiszta Respublika

Facebook

Advanced Ads

Sportnaptár

  • Genesy OSC-Újbuda – FTC-Telekom Waterpolo, férfi vízilabda ob I, döntő, 2. mérkőzés

    szerda, 18 május  18:30 DU. - 20:00 DU.

  • Aalborg Handbold – Telekom Veszprém, férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő

    szerda, 18 május  18:45 DU. - 20:45 DU.

  • Lomza Vive Kielce – Montpellier HB, férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő

    szerda, 18 május  20:45 DU. - 22:45 DU.

  • Eintracht Frankfurt – Rangers, Európa Liga, döntő

    szerda, 18 május  21:00 DU. - 23:00 DU.

  • Barca – SG Flensburg-Handewitt, férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő

    csütörtök, 19 május  18:45 DU. - 20:45 DU.

  • Everton – Crystal Palace

    csütörtök, 19 május  20:45 DU. - 22:45 DU.

  • THW Kiel – PSG Handball, férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő

    csütörtök, 19 május  20:45 DU. - 22:45 DU.

  • Aston Villa – Burnley

    csütörtök, 19 május  21:00 DU. - 23:00 DU.

  • Chelsea – Leicester City

    csütörtök, 19 május  21:00 DU. - 23:00 DU.

  • Mosonmagyaróvári KC – Alba Fehérvár KC, női kézilabda NB I

    péntek, 20 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • NEKA – Telekom Veszprém, férfi kézilabda NB I

    péntek, 20 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • DVSC Schaeffler – Győri Audi ETO KC, női kézilabda NB I

    péntek, 20 május  18:30 DU. - 20:30 DU.

  • Ferencvárosi TC – Sport36-Komló, férfi kézilabda NB I

    péntek, 20 május  18:30 DU. - 20:30 DU.

  • FTC-Telekom Waterpolo – Genesys OSC-Újbuda, férfi vízilabda ob I, döntő, 3. mérkőzés

    szombat, 21 május  14:15 DU. - 15:45 DU.

  • Dunaújvárosi Kohász KA – Kisvárda Master Good SE, női kézilabda NB I

    szombat, 21 május  17:00 DU. - 19:00 DU.

  • FTC-Rail Cargo Hungaria – Váci NKSE, női kézilabda NB I

    szombat, 21 május  17:00 DU. - 19:00 DU.

  • Vasas SC – Siófok KC, női kézilabda NB I

    szombat, 21 május  17:00 DU. - 19:00 DU.

  • Balatonfüredi KSE – SBS Eger, női kézilabda NB I

    szombat, 21 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • Csurgói KK – Fejér-B.Á.L. Veszprém, férfi kézilabda NB I

    szombat, 21 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • Dabas KC VSE – B.Braun Gyöngyös, férfi kézilabda NB I

    szombat, 21 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • Grundfos Tatabánya KC – Kecskeméti TE, férfi kézilabda NB I

    szombat, 21 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • Érd HC – Budaörs Handball, női kézilabda NB I

    szombat, 21 május  18:00 DU. - 20:00 DU.

  • Freiburg – RB Leipzig, Német Kupa, döntő

    szombat, 21 május  20:00 DU. - 22:00 DU.

TOP